Sport Design Store Sport Design Store
Sport Design Store
sports equipment

sortiment

kamenný obchod

Kde jsou české značky na prvním místě

Sport design store je kamenný obchod a showroom především pro přední české výrobce sportovního oblečení jako je Silvini a Eleven. Dále zastupuje českého výrobce dětských superlehkých kol Rascal. V obchodě naleznete sortiment zaměřený na cyklistiku, běh a plavání. Nabídka zahrnuje vše od cyklistických dresů, helem přes kompresní ponožky po kompletní nabídku běžeckého oblečení, dále pak plavky, plavecké brýle a dokonce i neopreny značky Blueseventy ve kterých závodí i ikona českého triatlonu Petr Vabroušek.

Specialitou je pak široký výběr ponožek, kompresních podkolenek a návleků, čepic a čelenek značky Eleven.

cykloservis

Ve spolupráci s Roubike Modřany vám zajišťujem kvalitní cykloservis.

Servis vašeho kola si rezervujte na tel 739 269 223.

Servis a opravy

Provádíme kompletní servis kol, menší opravy i celkové přestavby kol, spolu s konzultací při výběru nového kola. Součástí servisu je i prodej dílů na opravu kol a cyklistických doplňků

Speciální stavby a úpravy

Speciální stavby a úpravy kol dle individuálních požadavků.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Ve spolupráci se značkou Eleven nabízíme výrobu sportovního oblečení ve vašem vlastním designu. Výrobu realizujeme sublimační metodou již od 3 kusů. Tato metoda zaručuje dlouhodobou stálost potisku a barevnou věrnost po celou dobu životnosti vašeho oblečení. Pomůžeme vám se zpracováním vašeho originálního designu, s výběrem ze sortimentu, odzkoušení na zkušebních sadách ve velikostech XS-XXL. Samozřejmostí je pak osobní přístup ke každé zakázce po celou dobu jejího zpracování. Originální kus nebo kolekci můžete tak mít pro svůj běžecký či cyklistický team nebo jako firemní dárek pro vaše zaměstnance, zákazníky a obchodní partnery.

Reference: Aulix, Škoda Auto, No Men Run, Arcadis a další.

Kontaktujte nás pro zpracování vašeho unikátního návrhu na tel. 774 188 801

myslíme také na

děti

V naší prodejně najdete kompletní sortiment cyklistického, běžeckého a volnočasového oblečení také v dětské variantě.

Nezapomeňte ani na kvalitní kolo pro vaši ratolest! Nabízíme ty nejlepší značky na trhu WOOM, RASCAL a EARLY RIDER, je jen na vás, které pro vašeho rošťáka vyberete. Výběrem kvalitního dětského kola, zpříjemníte výlet i sobě…poměr váhy kola a váhy dítěte je totiž pro celkový dojem z jízdy zásadní….a to není vše…tyto kola nejsou zmenšeniny, ale pravé dětské speciály.

S výběrem vám rádi poradíme na tel. 730 845 756

zastoupení značky

FOCUS

FOCUS je německá značka kol, která vznikla už v roce 1993, v garáži trojnásobného mistra světa v cyklokrosu Mika Klugeho. Německé inženýrství bylo vždy známo svou přesností a kvalitou. Zpětnou vazbu dostávalo od elitních sportovců a tak vznikly modely, jako jsou např. Izalco, Raven nebo Mares.

Ve své nabídce FOCUS zahrnuje celou modelovou škálu kol od vysoce specializovaných závodních speciálů na silnici i do terénu před nadstandardně vybavené modely střední třídy až po dostupné modely pro začínající a občasné cyklisty. Lahůdkou je pak řada „Gravel biků“ a ve spolupráci s firmou BOSCH vyráběných elektrokol s integrovanou baterií.

Focus nezapomíná ani na děti a nabízí model Raven Rokie. Tuto nabídku nalezneme i v elektrické podobě.

Konzultace toho správného kola na tel. 730 845 756

novinky

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

2 years ago

Sport Design Store

NOVĚ!! Premiová italská značka cyklooblečení DOTOUT a špičkové batohy švédské firmy USWE nyní u nás v Břežanech...přijďte okouknout ... See MoreSee Less

Load more

navštivte náš

sport design store

Pražská 709, Dolní Břežany, Czech Republic

info@sportbrezany.cz

+420 739 269 223 (na prodejnu)

+420 774 188 801 (zakázková výroba)

+420 730 845 756 (prodej a poradenství kol)

+420 739 269 223 (servis kol)

Otvírací doba

  • 10:00 - 18:00
  • 10:00 - 18:00
  • 10:00 - 18:00
  • 10:00 - 18:00
  • 10:00 - 18:00
  • 9:00 - 14:00
  • zavřeno